CIP فرودگاه مهرآباد در طبقه فوقانی ترمینال یک واقع شده و به صورت ۲۴ ساعته خدمات خود را به مسافران ورودی و خروجی این فرودگاه که سرویس CIP را خریداری و رزرو نموده باشند، ارائه می نماید.

برای استفاده و رزرو سرویس CIP فرودگاه مهرآباد کافی‌ست تا با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

پس از انجام فرآیند رزرو و دریافت کد کانفرم یا پیگیری از همکاران ما بدون توجه به اینکه پرواز شما در حالت عادی از کدام ترمینال انجام می شود، مستقیماً به ترمینال یک مراجعه فرمایید.

به محض ورود به این ترمینال در سمت راست خود کانتر دریافت بار CIP را مشاهده خواهید کرد، لطفاً بار خود را به مسئول کانتر تحویل داده و با استفاده از پله های روبرو به طبقه فوقانی مراجعه و خود را به همکاران ما در واحد پذیرش معرفی فرمایید.

در صورت رزرو قبلی و وجود نام مسافر در لیست مسافران، مسافر پذیرش و بار وی تحویل گرفته شده و مسافر جهت استقرار، پذیرایی و استفاده از دیگر امکانات جایگاه CIP به داخل جایگاه راهنمایی خواهد شد.

مسافران CIP جهت استفاده از این خدمات می بایست ۲ ساعت قبل از پرواز به واحد پذیرش مراجعه نمایند در صورت بی توجهی به این موضوع و بسته شدن کانتر ایرلاین، جایگاه و رزرو کننده هیچ مسئولیتی در این خصوص نخواهند داشت.

فرودگاه مهرآباد

مسافران CIP پس از پذیرش و خوشامدگویی به داخل جایگاه راهنمایی شده و پذیرایی می شوند.

مسافران CIP می توانند از کلیه امکانات جایگاه نظیر بوفه باز شامل انواع غذاهای سبک و مناسب سفر، انواع نوشیدنی های گرم و سرد، سالادبار، اینترنت پر سرعت، کامپیوتر و پرینتر، روزنامه و مجلات روز و اتاق ویژه افراد سیگاری استفاده نمایند.

جایگاه تشریفات اختصاصی CIP فرودگاه مهرآباد که با زیبایی خاصی طراحی و ساخته شده است، خاطره ای خوش و به یادماندنی از اقامت در این جایگاه در ذهن مسافران CIP باقی خواهد گذاشت.

مشایعین نیز می توانند در صورت تمایل با رزرو قبلی که شامل هزینه می باشد تا زمان سوار شدن به هواپیما مسافران CIP را بدرقه نموده و مدت زمان بیشتری را با عزیزان خود سپری نمایند. جایگاه دارای امکانات متعدد دیگری نظیر سوئیت، اتاق جلسه، سالن کنفرانس و … می باشد که مسافران CIP می توانند در صورت تمایل با رزرو قبلی و پرداخت هزینه مجزا از این امکانات نیز استفاده نمایند.

فرودگاه مهرآباد

در حین اقامت مسافر CIP در جایگاه و استفاده از امکانات آن، بار مسافر CIP توسط کارکنان جایگاه به کانتر شرکت هواپیمایی مربوطه تحویل و کارت پرواز مسافر CIP دریافت می شود.

اختصاص صندلی در اختیار شرکت هواپیمایی بوده با این حال کارکنان جایگاه حداکثر تلاش خود را برای دریافت بهترین صندلی در پرواز برای مسافر CIP انجام خواهند داد.

بهتر است در شرکت های هواپیمایی داخلی که امکان تعیین صندلی به صورت آنلاین وجود دارد، قبلاً Check-in به صورت آنلاین توسط مسافر انجام پذیرد.

به محض اعلام زمان سوار شدن به هواپیما از سوی شرکت هواپیمایی، مسافران CIP جهت بوردینگ از گیت اختصاصی کنترل امنیتی و بازرسی فرودگاه بدون انتظار و قرار گرفتن در صف عبور نموده و با خودرو اختصاصی به دور از دیگر مسافران به پای پلکان هواپیما انتقال داده می شوند. سپس مسافر CIP با بدرقه کارکنان جایگاه به داخل هواپیما وارد شده و سفر هوایی خود را آغاز می نماید.

صبح سفر پارسه برای شما سفری خوش همراه با خاطره‌ای خوش از جایگاه CIP را آرزو می‌کند.